Bowmanville – “Annie & Me”

Afkomstig uit Chicago, streeft Bowmanville ernaar om de heupgevoeligheid van Hot Club Jazz uit het Parijs van de jaren 30, vermengd met de invloeden die daaruit voortkwamen Chicago’s wereldwijde kruispunt, voor een breder publiek. Onder leiding van violist Ethan Adelsman, met Graham Nelson op mondharmonica/zang, Noah Plotkin op drums, Oliver Horton op bas en Mason Jiller op gitaar, de groep
haalt inspiratie uit diverse muzikale achtergronden om de grenzen te verleggen van hun vak, opwindend internationaal publiek.

Het sfeervolle stuk van Bowmanville, “Annie & Me’, zal jazzliefhebbers bekoren zonder die trouwe luisteraars te vergeten die gefascineerd zijn door het verschil dimensies van jazzmuziek. Annie & Me is geschreven door Ethan Adelsman en uitgevoerd door Bowmanville op hun titelloze debuutalbum, dat was
geproduceerd door Doug Nelson en Larry Millas (Ides of March) en uitgebracht op het StonEagle Music-label.

Het creëren van een sudderende synergie van levendig stuiterend geluid dat knettert elektrische energie, laat Bowmanville luisteraars altijd hongerig naar meer achter.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Posted by: Flair FM on